Inwestycje w Ziemię

Cena jest tym, co płacisz.

Wartość jest tym, co otrzymujesz

Warren Buffett

Inwestycje w ziemię należą do grona przedsięwzięć wymagających największej wiedzy i znajomości rynku, bez odpowiednio przeprowadzonej analizy i poprowadzenia procesu inwestycji osiągnięcie oczekiwanego celu jest niemal niemożliwe. W zakresie inwestycji w ziemię nasz zespół posiada bardzo dużą wiedzę zdobytą przy realizacji wielu tego typu przedsięwzięć o łącznej powierzchni kilkuset hektarów.                    

Ziemia i Land Development

Nasze usługi z zakresu inwestowania w ziemię kierowane są zarówno do inwestorów indywidualnych jak i do firm chcących zainwestować w nieruchomości celem ich odsprzedania z zyskiem. Prowadzone przez nas projekty dotyczą w głównej mierze dużych aglomeracji miejskich oraz miejscowości turystycznych.                  

inwestycje miejskie

Zdecydowanie najtrudniejszym ale zarazem najbardziej dochodowym sposobem inwestowania w ziemię jest działalność Land Developerska na terenach miejskich. Inwestycje te polegające na skupowaniu małych nieruchomości i scalaniu ich w duży teren inwestycyjny są w obecnych czasach najatrakcyjniejszą formą pozyskiwania terenów pod inwestycję. Dzięki doświadczeniu zdobytemu przy tego typu przedsięwzięciach możemy zapewnić naszym klientom tylko atrakcyjne  projekty i niemal bezobsługową formę inwestycji.

 

Inwestycje w kurortach

Inwestycje w kurortach zyskują w ostatnich czasach na znaczeniu. Bardzo szybki rozwój rynku turystycznego wpłynął na stale rosnące zapotrzebowanie deweloperów na ciekawe tereny inwestycyjne, jednak dostęp do atrakcyjnych i przygotowanych projektów jest bardzo ograniczona, w związku z tym postanowiliśmy przełożyć nasze doświadczenie zdobyte przy działalności Land Developerskiej na obszarach miejskich, również na największe polskie kurorty. 

Logistyka

Dynamiczny rozwój sektora usług logistycznych wpływa na bardzo duże zapotrzebowanie deweloperów na atrakcyjnie położone nieruchomości o odpowiednich gabarytach, jednak dostępność gotowych terenów o odpowiednim areale jest bardzo ograniczona. Przez ostanie kilkanaście lat prowadziliśmy wiele inwestycji przygotowując tereny dla największych deweloperów w Polsce, dzięki czemu naszym klientom inwestującym z nami w ten typ terenów możemy od razu zaoferować, nabywcę na przygotowywane i scalane grunty. 

01

LOKALIZACJA – wszystkie nasze przedsięwzięcia są przede wszystkim oparte o odpowiedni dobór lokalizacji, w pierwszej kolejności analizujemy tereny pod kątem odbiorcy docelowego danego przedsięwzięcia i jego oczekiwań wobec nieruchomości, następnie analizujemy nieruchomość pod kątem technicznych możliwości wykonania i opłacalności inwestycji.  

02

PRZYGOTOWANIE NIERUCHOMOŚCI – inwestycję w ziemię za każdym razem wymagają kompleksowego planowania, z uwagi na to w zakres naszej działalności wchodzi również przygotowanie tzw Master planu który obejmuje projekt podziału nieruchomości, doprowadzenia do niej mediów a także projekt komunikacji wewnętrznej.                 

03

KOMERCJALIZACJA / SPRZEDAŻ – przedsięwzięcia prowadzone przez spółkę HARTS oparte są o dwa modele sprzedaży, wybór właściwego modelu determinuje w głównym stopniu typ nieruchomości i jej lokalizacja.

W przypadku prowadzonych przez nas inwestycji w ziemię na terenach miejskich  i w obszarach o potencjale logistycznym główną grupą docelową są firmy deweloperskie, natomiast sprzedaż scalanych i przygotowywanych przez nas terenów w kurortach w głównej mierze oparta jest o sprzedaż bezpośrednią do nabywcy końcowego.  

Sprzedaż bezpośrednio do finalnego nabywcy wymaga od nas zatem podejścia do inwestycji w ziemię na tych samych zasadach co sprzedaż mieszkań w inwestycji deweloperskiej.                

Inwestycje w Przestrzenie

POSZUKUJEMY NIERUCHOMOŚCI

W związku z dynamicznym rozwojem naszej spółki oraz z stale zwiększającą się bazą klientów, pilnie poszukujemy nieruchomości zabudowanych i niezabudowanych, oraz wynajętych obiektów usługowych zlokalizowanych na terenie największych polskich miast, w tym przede wszystkim na terenie  Krakowa, Wrocławia oraz Warszawy.            

Kontakt

E-MAIL:      KONTAKT@HARTS.PL

INWESTYCJE: +48 510-40-55-50

SEKRETARIAT: +48 510-07-16-99

 

Napisz do nas

6 + 2 =