Inwestycje Deweloperskie

Najistotniejszym elementem zapewniającym SUKCES każdego procesu deweloperskiego jest odpowiedni dobór lokalizacji inwestycji, z uwagi na ten fakt nasza działalność oparta jest o zasadę doboru lokalizacji inwestycji pod konkretne potrzeby inwestora.                  

Najważniejsza w każdej inwestycji jest LOKALIZACJA 

Grunty pod inwestycje

Głównym obszarem naszej działalności jest poszukiwanie i przygotowywanie terenów pod inwestycje deweloperskie, przede wszystkim z nastawieniem na budownictwo wielorodzinne oraz biurowe w miastach takich jak Kraków, Wrocław czy Warszawa.                 

inwestycje wielorodzinne

Nawet w czasach największego popytu na mieszkania, żle dobrana lokalizacja inwestycji może przesądzić o jej niepowodzeniu. Dzięki naszemu doświadczeniu zdobytemu przy realizacji dziesiątek inwestycji, właściwie analizujemy każdą nieruchomość zarówno pod kątem samej lokalizacji jak i wszystkich trendów mogących na nią wpłynąć w przyszłości i unikamy w ten sposób błędów przy planowaniu inwestycji.   

inwestycje Biurowe

Inwestycje biurowe charakteryzują się bardzo rygorystycznymi wymaganiami w kontekście wyboru ich lokalizacji. Dzięki bardzo dużemu doświadczeniu zdobytemu przy pozyskiwaniu terenów pod inwestycje dla największych deweloperów w Polsce, nasz zespół jest w stanie pozyskać i przygotować nieruchomości idealnie spełniające te wymogi.

inwestycje magazynowe i przemysłowe

Poszukiując nieruchomości pod inwestycje przemysłowe lub magazynowe bierzemy pod uwagę poza samą lokalizacją czynniki takie jak kształt terenu, dostęp do komunikacji czy mediów lub też np. dostęp do kadry pracowniczej o określonych kompetencjach.

Grunt to Lokalizacja

01 

USTALENIE POTRZEB – każdy proces pozyskiwania nieruchomości poprzedzamy dokładną analizą wymagań inwestora w odniesieniu do planowanej inwestycji, dzięki czemu możemy przygotować teren idealnie pasujący do jego modelu działalności.

03

ANALIZA NIERUCHOMOŚCI – każdą analizowaną nieruchomość sprawdzamy zarówno pod kątem formalno – prawnym jak i możliwości jej zabudowy, badamy również techniczne możliwości prowadzenia na niej inwestycji deweloperskich, skracając tym samy naszym klientom proces analizowania nieruchomości.                 

02

POSZUKIWANIE LOKALIZACJI  – dzięki bardzo dużemu doświadczeniu w scalaniu terenów inwestycyjnych, patrzymy szerzej na badane przez nas obszary, stale analizujemy trendy ich rozwoju oraz nowe inwestycje wpływające na ich wartość i możlowiości.                  

04

POZYSKANIE NIERUCHOMOŚCI – zdecydowanie najtrudniejszym etapem pozyskiwania terenu pod inwestycje jest przeprowadzenie transakcji jej nabycia. Dzięki doświadczeniu zdobytemu przez kilkanaście lat działalności prowadzimy negocjacje i sam proces sprzedaży z uwzględnieniem interesów wszystkich stron.                    

POSZUKUJEMY NIERUCHOMOŚCI

W związku z dynamicznym rozwojem naszej spółki oraz z stale zwiększającą się bazą klientów, pilnie poszukujemy nieruchomości zabudowanych i niezabudowanych, oraz wynajętych obiektów usługowych zlokalizowanych na terenie największych polskich miast, w tym przede wszystkim na terenie  Krakowa, Wrocławia oraz Warszawy.            

Kontakt

E-MAIL:      KONTAKT@HARTS.PL

INWESTYCJE: +48 510-40-55-50

SEKRETARIAT: +48 510-07-16-99

 

Napisz do nas

3 + 6 =