Inwestycje Rentierskie

Nie czekaj z zakupem nieruchomości,
kup nieruchomość i czekaj.

T.Harv Eker

Inwestycja rentierska to zawsze inwestycja długoterminowa, a dobrze zaplanowana inwestycja zapewnia spokój i stały zwrot zainwestowanego kapitału bez konieczności jej nadzorowania.

Zainwestuj i zapomnij !  

Bezpieczna lokata kapitału

Inwestycje w nieruchomości są jedną z najbezpieczniejszych form inwestowania, spółka Harts od lat wspiera zarówno klientów indywidualnych jak i fundusze inwestycyjne w poszukiwaniu i pozyskiwaniu atrakcyjnych inwestycji idealnie spełniających ich oczekiwania.

Budynki biurowe

Nasz zespół od kilkunastu lat zajmuję się obsługą procesu sprzedaży wynajętych budynków biurowych zlokalizowanych w największych miastach w Polsce. Prowadzone przez nas projekty dotyczyły zarówno nowych budynków jak i budynków wymagających modernizacji lub rozbudowy.

obiekty handlowe

Naszym klientom oferujemy nieruchomości położone najczęściej w bardzo atrakcyjnych lokalizacjach i zawsze z podpisanym bardzo atrakcyjnymi umowami najmu. Nieruchomości te obejmują lokale handlowe z najemcami będącym największymi podmiotami na rynku lub też parki handlowe położone w gwarantującej sukces lokalizacji.  

Obiekty magazynowe

Jedną z grup nieruchomości zyskującą ostatnio na popularności są wynajęte budynki magazynowe i przemysłowe położone na terenie głównych miast polskich, analiza tego typu inwestycji wymaga jednak dużo większych nakładów pracy oraz znajomości lokalnych rynków i trendów. Naszym klientom zapewniamy stałe wsparcie zarówno w procesie wejście w ten typ inwestycji jak i późniejszą pomoc w jej stałej obsłudze.    

01

POSZUKIWANIE NIERUCHOMOŚCI – specjalizujemy się w wyszukiwaniu nieruchomości o dużym potencjale inwestycyjnym  i atrakcyjnych stopach zwrotu, dzięki czemu możemy stworzyć portfel rentierski idealnie spełniający wymogi nawet najbardziej wymagającego inwestora. 

03

KOMERCJALIZACJA – nasz zespół skutecznie wspiera właścicieli nieruchomości w procesie komercjalizacji lub rekomercjalizacji budynków, zapewniając stałe wsparcie merytoryczne, prowadząc negocjację z najemcami lub też przygotowując plan działań marketingowych wspierających ten proces.                      

inwestycje Rentierskie

02

MODERNIZACJA – dużą część obsługiwanych przez nas transakcji sprzedaży nieruchomości stanowią budynki usługowo – biurowe będące nie pierwszej młodości. Budynki te w większości są położone w znakomitych lokalizacjach dzięki czemu ich potencjał jest często niewykorzystany i ten właśnie czynnik jest ich największym atutem.                 

04

PROCES MODERNIZACJI – każdy proces modernizacji lub rozbudowy budynku poprzedzamy analizą opłacalności inwestycji oraz sytuacji rynkowej rynku na którym się znajduję. W kolejnych etapach organizujemy i nadzorujemy etap przygotowania projektów architektonicznych a także etap samej realizacji .                   

POSZUKUJEMY NIERUCHOMOŚCI

W związku z dynamicznym rozwojem naszej spółki oraz z stale zwiększającą się bazą klientów, pilnie poszukujemy nieruchomości zabudowanych i niezabudowanych, oraz wynajętych obiektów usługowych zlokalizowanych na terenie największych polskich miast, w tym przede wszystkim na terenie  Krakowa, Wrocławia oraz Warszawy.            

Kontakt

E-MAIL:      KONTAKT@HARTS.PL

INWESTYCJE: +48 510-40-55-50

SEKRETARIAT: +48 510-07-16-99

 

Napisz do nas

12 + 6 =